پس از انتخاب کردن محصول مورد نظر خود،همانطور که در تصویر مشخص شده است بر روی "افزودن به سبد خرید" کلیک فرمایید.

در پنجره جدید باز شده با دو انتخاب "ادامه خرید" و "پرداخت نهایی" مواجه خواهید شد.اگر قصد خرید بیش از یک محصول از سایت را دارید باید گزینه "ادامه خرید" را انتخاب کرده و محصول بعدی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.در غیر اینصورت بر روی گزینه "پرداخت نهایی" کلیک فرمایید.

در پنجره جدید باز شده می توانید محصولات خریداری شده و قیمت نهایی که باید پرداخت نمایی را مشاهده و تایید نمایید.پس از مطمئن شدن از درست بودن اطلاعات خرید خود بر روی گزینه "ثبت سفارش"،که در عکس مشخص شده است کلیک نمایید.

قابل توجه است که برای ادامه عملیات خرید باید در سایت ما عضو شده باشید.بدین ترتیب پس وارد کردن "آدرس ایمیل" و "گذر واژه" خود بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.اگر هنوز در سایت ما عضو نشده اید می توانید به اعضای سایت ما بپیوندید.

پ

پس از ورود به سایت،در صفحه جدید باز شده می توانید آدرس تحویل کالا و صدور صورت حساب خود را که قبلا وارد نموده اید را مشاهده کرده و تایید نمایید.پس تایید آدرس خود،بر روی گزینه "ثبت سفارش" کلیک نمایید.

در این قسمت شما می توانید روش ارسال کالای خریداری شده خود را انتخاب نمایید.پس از انتخاب نمودن روش ارسال و موافقت با شرایط خدمات(که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است)،برای ادامه خرید خود بر روی گزینه "ثبت سفارش" کلیک نمایید.

 

در پنجره باز شده شما می توانید بار دیگر محصولات خریداری شده خود را به دقت مشاهده کرده و تایید نمایید.پس از تایید،یکی از دو روش "پرداخت توسط فیش بانکی" و یا "پرداخت توسط تمام کارت های عضو شتاب از طریق درگاه بانک ملت" را انتخاب نمایید.

 

در صفحه پرداخت باز شده پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز،با انتخاب گزینه "پرداخت" خرید شما تکمیل و به پایان خواهد رسید.

 

پس از وارد کردن اطلاعات کارت و کلیک بر روی پرداخت، در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد تائید پرداخت به شما نمایش داده شده که این تائیدیه به منزله واریز و خرید قطعی می باشد. 

توصیه: رسید دیجیتالی پرداخت را که بانک به شما نمایش خواهد داد،یادداشت نموده و آن را تا زمان تحویل کالا نزد خود حفظ نمایید.

با کمال قدردانی و تشکر از مشتریان محترم و گرانقدر موبیاتل